Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

Bu şifaların kaynağı Tanrı/Sevgi/Evren'dir - birini seçin. Bu frekanslar bütün düzeylerde iyileşmemize ve bir zamanlar ne idiysek onunla yeniden bağlantı kurabilmemize ve yeniden o olabilmemize yardımcı olabilir.
Bu frekanslarda yıllarca çalışmanın deneyimlerine göre, birçok kişi 3 seans arasında belirli bir derecede şifa alabiliyor. İyileşme Tanrı'nın lütfu olarak, uygun bir anda aniden gerçekleşebilir. O an tek bir seansla, seanstan bir gün sonra veya bir ay sonra da gelebilir. En iyi sonuçlar, aralarında en az bir gece olmak üzere üç seans ve sonrasında elde edilebilir. Seanslar arasında bir gece bırakmak, şifanın tam biçimini alması için uygun bir alan sağlar.
Bioenerji " ışık ve bilgiyi" paylaşarak çalışır ve insan enerji sistemleri de dahil olmak üzere vücudun bütün kısımlarıyla çalışma potansiyeline sahiptir.
Bioenerji, pozitif yönde bir şifa enerjisidir. Mana olarak da evrensel yaşam enerjisini içinde barındırmaktadır. İnsanlarda, hayvanlarda ve canlı-cansız herşeyde mevcuttur. Evrenden aldığımız ve içselleştirdiğimiz bu pozitif enerjiye bioenerji denir.

Hangi hastalıkları tedavi eder?
- Bel fıtığı, - Boyun fıtığı, - Başağrıları tedavisi, - Migren tedavisi, - Panik atak, - Psikolojik baş ağrıları, - Sırt ve boyun ağrıları, - Bel ağrıları tedavisi, - Astım / Alerjik astım, - Muhtelif eklem ağrıları, - Parkinson, - Kronik (sürekli) yorgunluk, - Yüksek tansiyon, - Tümör tedavisi, - Guatr tedavisi, - Solunum sistemi rahatsızlıkları, - Hormonal bozukluklar, - Salgı bezi bozuklukları, - Kısmi felç tedavisi, - Kısmi kas güçsüzlükleri, - Ellerde kavrama ve tutma zorluğu, - Eklem romatizması, - Epilepsi, - Faranjit tedavisi, - Halsizlik / Güçsüzlük / Korku, - MS (multiple skleroz), - Kolit - Kolon, - Şeker (diyabet), - Kanser tedavisi, - Damar tıkanıklığı, - Kas hastalıkları, - Topuk dikeni ağrısı, - Diş gıcırdatmak, - Kolesterol, - Baş dönmesi, - Konsantrasyon bozuklukları, - Siroz / Fibroz, - Polip, - Hücresel yaşlanma, - Depresyon, - El ayak titreme, - Nörolojik rahatsızlıklar, - Sindirim sistemi bozuklukları, - Mide rahatsızlıkları, - Cilt hastalıkları, - Sinirlilik / Uykusuzluk, - Dikkat dağınıklığı, - Tiroit, - Endişe kaygı, - Bağışıklık sistemi kuvvetlendirilmesi.
Bioenerji uygulamaları kişinin sistemindeki enerji seviyesindeki dengesizliğe ve uzmana göre değişmektedir. Ancak ortalama seanslar 40-60 dk sürmektedir. Özel durumlarda seans süresi uzayabilir.
İnsan doğada yaşamaya uygun olarak yaratılmış bir canlıdır. Doğal yaşamın dışında uyaranlara maruz kalmak insan bedenindeki enerjinin dengesizleşmesine ve enerji sisteminin bozulmasına sebep olacaktır.

Enerji sistemimizi bozanlar olarak şunları sıralamak mümkün; havadaki kirlilik, doğal malzemelerden üretilmemiş ürünler kullanmak, stres, doğal kaynaklardan elde edilmeyen besinler, topraktan ve doğadan uzak kalmak, negatif düşünceler, olumsuz bakış açıları, yorgunluk.

Elektrik enerjisi, teknolojik aletler ve özellikle cep telefonu, bilgisayar gibi aletler enerji dengesini bozan uyaranlar arasında ilk sıralarda yer almaktadır.
Enerji seviyesini normal düzeye getirmek kişiden kişiye değişmektedir. Kişinin maruz kaldığı dış uyaranlar, yaşam tarzı ve enerji seviyesindeki düzensizlik duruma göre değişir.

Bunun için ortalama 6-20 seans arasında değişim gösteren seans adedi ile enerjiyi olması gereken düzeye getirmek ve bu enerjinin doğru düzeyde korunmasını öğretmek mümkündür.

Enerji düzeyinin olması gereken düzeye gelmesi ile 1 ayda 5 kere seansların tekrarlanarak normal düzeyde sabitlenmesi gerekmektedir.

1. seansta da enerjinin etkileri mümkün fakat önerimiz minimum 3 seans olması.
Danışanın enerji seviyesinin doğru düzeyde olması tıbbi tedaviye olumlu katkıları olan bir durumdur. Özellikle büyük operasyonlar gibi stres seviyesinin artacağı durumlarda tıbbi tedaviye ek olarak bioenerji uygulaması yapmak iyileşme sürecini hızlandırır.
Bu sitede bulunan çalışmalar modern tıp yöntemi değildir. Herhangi bir sağlık durumunda öncelikle uzman bir doktora başvurunuz. Düzenlenen eğitimler ve seminerler, önerilen çalışma yöntemleri ve meditasyonlar, verilen danışmanlık hizmetleri kişisel yolculuğunuzda potansiyelinizin açığa çıkmasına, hayat kalitenizin artmasına ön ayak olur.